Сварка днища авто

Зварювання днища авто. Автосервіс в Миколаєві дешево

Контакти
+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

У нашому мультибрендовому автосервісі в Миколаєві надається повний пакет послуг по виправленню геометрії кузова після ДТП, а також після поразки корозією. Часто доводиться мати справу зі зварюванням днища авто. Робота ця відповідальна, оскільки від її якості безпосередньо залежить не тільки зовнішній вигляд автомобіля, але і безпеку вас і пасажирів. Доручаємо її досвідченим майстрам, які вміють якісно і непомітно зварювати кузов, навіть якщо він пошкоджений дуже сильно в результаті удару.

Ліквідація іржі на кузові авто

Якщо на кузові автомобіля утворилася іржа, ця ділянка вирізається, а на його місці ставиться “латка”. У такому вигляді авто ще довго проїздить, а ремонт обійдеться порівняно дешево.

Такий ремонт зазвичай виконується в разі, коли немає можливості замінити деталь, або коли вартість заміни деталі вище, ніж вартість ремонту. Найчастіше корозії піддаються такі частини кузова як пороги, колісні арки, днище. Мало тільки прибрати іржу, потрібно антикорозійний хімічна обробка проти її рецидивів.

Етапи робіт:

  • рихтування;
  • зварювання;
  • обробка проти корозії.

Наше зварювальне обладнання відрізняється:

  • високою точністю;
  • підвищеною надійністю;
  • міцністю шва.

Якщо вчасно не провести ремонтні роботи, нормальна експлуатація авто незабаром стане неможливою. Тому ми наполягаємо на важливості технічних оглядів. Робити їх потрібно 2 рази в рік, при зміні сезонів. Майстер досвідченим оком огляне днище, легко помітить найменші деформації і іржу. Огляд ми проводимо на спеціальному стенді. Процес займе не більше години, далі ви зможете відправитися у своїх справах. Економія на обличчя.

Скільки коштує сварка днища авто на сертифікованому СТО Миколаїв?

Всі матеріали поставляються від прямих постачальників. Наша місія – зробити ціни доступними для всіх автовласників без винятку. Розрахунок вартості менеджером попередній, щоб озвучити точну суму, потрібна діагностика. Остаточний цінник залежить від того, наскільки роботи складні.

Програма лояльності діє у нас для постійних клієнтів. Також при замовленні на суму понад 1500 грн міняємо масло абсолютно безкоштовно.

Заявки приймаємо як по телефону, так і онлайн. Вибирайте зручний для запису час. Чекаємо в гості в зручний час, заявки приймаємо 24/7.