Заміна троса зчеплення / Ремонт троса зчеплення в Миколаєві

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Швидко і професійно вилікуємо Ваше авто

Знання про те, що де в Миколаєві є хороша СТО, дуже важливо для автовласника, який тут проживає. Знайти якісний автосервіс за помірною ціною, з недорогим комплексом послуг з діагностики та обслуговування – велика удача. І особливо приємно, коли можна повністю покластися на автомеханіків в такому важливому питанні, як ремонт троса, або його заміна.

Яка роль троса зчеплення в автомобілях?

Зчеплення – досить складний механізм, який би з’єднав педаль з вилкою виключення. І трос може рватися з плином часу. Зазвичай через 10-15 років після покупки нового авто вже потрібно його заміна. Механічний привід авто характеризується недовговічністю його конструктивних елементів. Важливо їздити акуратно, тоді заміна троса знадобиться трохи пізніше. Дуже багато залежить від водія. Перш за все, дуже важливо розуміти, що обов’язково заходом профілактики проблем з автомобілем є регулярна, не менше 2 разів на рік діагностика.

Як зрозуміти, що є проблема з тросом зчеплення?

Провал педалі може сигналізувати про це. Ситуація досить небезпечна і вимагає звернення до майстерні відразу після виявлення. Комфорт ваш і пасажирів може також постраждати, якщо машина почне рухатися ривками.

Переваги автосервісу Миколаїв

На нашому СТО Миколаїв огляд авто коштує недорого. Відразу буде виявлена ​​проблема, запропоновані шляхи вирішення, складено кошторис. Необхідні запчастини вже є на складі. Вирішення питання займе не більше 1-2 днів.

Автомеханіки постійно вчаться сучасним підходам до ремонту автомобілів. У їх розпорядженні найкраще обладнання. Тому можете бути впевнені в тому, що довіряєте свій автомобіль надійним рукам. А поки робиться ремонт або заміна троса, пропонуємо розташуватися в холі за чашкою смачної кави. При бажанні зможете спостерігати за всім, що відбувається з вашим авто. Гарантуємо виконання робіт за всіма правилами, дотримуючись техніки безпеки. Ремонтний процес здійснюється послідовно і грамотно, з обов’язковим контролем результатів. Ви отримуєте акт виконаних робіт і письмову гарантію. Ми розуміємо всю ступінь відповідальності за автомобіль кожного клієнта, незалежно від марки і моделі.

Замовити заміну троса зчеплення, ремонт можна по телефону або через форму зворотного зв’язку. Наш менеджер передзвонить і відповість професійно на будь-яке питання про діагностику і ремонт авто на нашій СТО Миколаїв.