Заміна втулки стабілізатора на СТО Миколаїв

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Хочете знайти хороший автосервіс в місті? Вся необхідна діагностика, ремонт і обслуговування авто проводяться за однією адресою недорого на СТО Миколаїв. У тому числі можлива і заміна втулки стабілізатора. Виявимо несправність і відразу усунемо, деталь є у нас на складі. А ви поки зможете в холі випити кави і спостерігати за ходом ремонту. Подивіться відгуки про нашому автосервісі, якщо хочете вибрати СТО в Миколаєві вдумливо, раз і назавжди, поки машина з вами.

Причини, за якими може бути потрібна заміна втулки стабілізатора

Основні дві – агресивна швидка їзда по поганих дорогах і час. Тому варто перевірити роботу втулки особливо ретельно, якщо ви стали власником автомобіля з пробігом.

Стабілізатор поперечної стійкості працює за принципом торсиона – скручується балки, завдяки чому зміна висоти правого колеса щодо лівого призводить до скручування сталевого прута, з якого і зроблений стабілізатор. Завдання втулок полягає не тільки в кріпленні стабілізатора до кузова, але і до зниження шумності всієї системи. Якщо втулка несправна, вона, як правило, починає видавати скрипи.

Зазвичай кожні 20000 – 30000 км пробігу авто виникає необхідність в заміні втулки стабілізатора. Вихід будь-якого компонента стабілізатора з ладу може привести до того, що автомобіль просто перевернеться на повороті. Цього, зрозуміло, не можна допустити.

Діагностика втулок

Спочатку потрібен візуальний огляд при вимкненому двигуні, а потім – під механічним навантаженням. Огляд проводиться на предмет тріщин і розривів.

Компонент стабілізатора цей вельми пружний і міцний на розрив. Втулка стабілізатора безпосередньо має зв’язок з рульовим керуванням, тому так важливо бути повністю впевненим у надійності і ефективності ремонту. Самостійна заміна не рекомендується, якщо у вас немає спеціальних знань. Ця процедура в нових автомобілях не так проста. Не варто економити на безпеці, адже на нашому СТО Миколаїв ця послуга коштує зовсім недорого. Дбайливе ставлення до роботи гарантовано.

Чи не хочете зіткнутися з труднощами при заміні таку важливу деталь? Зателефонуйте або заповніть форму на сайті, щоб дізнатися подробиці у менеджера. У той же день ви поїдете на своєму авто після ремонту.