Заміна передніх і задніх амортизаторів в Миколаєві

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Правильна заміна переднього і заднього амортизатора

Пропонуємо проведення діагностики, ремонт і обслуговування автомобіля на СТО Миколаїв. Зручне місце розташування, приємний сервіс, сучасне обладнання та досвідчені автомеханіки – все це для наших улюблених клієнтів! Якщо потрібно замінити амортизатори, ми поруч. Чи готові виконати цю роботу за 1 день, адже у нас власний склад запчастин. Всі послуги коштують недорого, ми завжди знайдемо варіант під ваш бюджет, допоможемо, проконсультуємо, відповімо на всі питання. Всі послуги з ремонту авто надаємо за однією адресою. Для нас найважливіше – довіру клієнтів!

Чому може знадобитися заміна амортизаторів?

Впливають такі чинники:

  • стиль їзди;
  • якість дорожнього покриття;
  • наскільки давно куплено авто;
  • неправильна установка може також спровокувати знос.

Найкраще навідатися в такому випадку в автосервіс і провести діагностику на стенді.

Ручна і комп’ютерна діагностика амортизаторів в автосервісі Миколаєва дешево

Ходова приймає на себе удар з боку доріг, покриття яких у нас, як відомо, залишає бажати кращого. Потрібно чимало зусиль з боку власника авто і регулярна діагностика, комп’ютерна і ручна. Багато що може визначити фахівець вже при візуальному огляді, в той час, як комп’ютер часом визначає тільки ті проблеми, які намічаються. Це означає, що прямо зараз заміна деталі, можливо, і не потрібна. Рішення завжди приймає тільки фахівець про те, як обсяг ремонту необхідний.

Амортизатори роблять автомобілі більш стійкими, завдяки їм пасажири мінімально відчувають коливання при русі. Якщо ж ця деталь виходить з ладу, то автомобіль сильно трясе, а людей всередині – заколисує. Довго їхати на такому авто дуже складно.

Наші фахівці після завершення робіт підписують акт і дають гарантію. Тому в якості ви можете бути впевнені, і неважливо, яка марка і модель авто у вас. Є досвід ремонту всіх класів авто.

Замовити ремонт і заміну задніх і передніх амортизаторів можна по телефону або на сайті, через форму зворотного зв’язку. Ми вам передзвонимо і з усіх питань детально і професійно проконсультуємо.