Ремонт АКПП / МКПП в НиколаевеРемонт АКПП / МКПП в Миколаєві

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Ремонт коробки передач

Виробляємо обслуговування і ремонт механічних та автоматичних коробок передач

Якщо вам набридло з’ясовувати, де якісний автосервіс і самостійно підбирати запчастини, нарешті, з’явиться шанс раз і назавжди вирішити цю проблему! Пропонуємо послуги СТО в Миколаєві по діагностиці, ремонту і поточного обслуговування автомобілів. Ми – недорогий автосервіс, який в тому числі виконує дешево, але на високому технічному рівні ремонт АКПП / МКПП будь-яких марок і моделей авто. Ціна на послуги визначається відразу після діагностики, як і час на виконання роботи.

Не ризикуйте автомобілем! Ми в найкоротші терміни виконаємо ремонт будь-якої складності. Ви зможете спостерігати за його ходом – нам нема чого приховувати! У нас найкращі майстри та сучасне обладнання. Постійно вкладаємося в розвиток нашого СТО Миколаїв. Крім цього, пропонуємо водіям зручне місце розташування автосервісу.

Чим ми можемо допомогти при діагностиці і ремонту АКПП і МКПП вітчизняних та імпортних автомобілів?

Всі необхідні послуги надаємо в повному обсязі:

  • відновлення деталей;
  • заміна деталей;
  • заміна масла.

Необхідні запчастини для авто у нас завжди в наявності або під замовлення за доступними цінами. Гарантуємо швидке обслуговування в день звернення. Результат – машина їде рівно, швидко, підвищується потужність і керованість, а значить – і безпеку.

Шум і вібрація – достовірні ознаки, що пора замовити діагностику на СТО якомога швидше. Так ви відразу дізнаєтеся суть проблеми, і майстри її допоможуть швидко вирішити. Також ви отримаєте рекомендації щодо потенційних загроз, які можуть бути виявлені ще до появи видимих ​​ознак.

Як робиться діагностика і ремонт коробки передач?

Хід перевірки:

  • ручний огляд, за допомогою якого можна знайти тріщини, стружку або текти масла;
  • контроль якості і кількості трансмісійної рідини;
  • комп’ютерна діагностика;
  • гідравлічна діагностика.

Наші фахівці консультують як по телефону, так і СТО. Остаточний кошторис складається тільки після огляду автомобіля. Звертайтеся, і ви отримаєте всебічну допомогу вашому транспортному засобу. Запишіться через коротку форму або по телефону на зручний час. Чекаємо в гості! Якщо вам все сподобається, залиште відгук, який буде корисний і для інших автовласників Миколаєва. Це не так просто – знайти гарне СТО, з адекватною вартістю і наданням гарантії на послуги. Відгуки допомагають зорієнтуватися.

Задайте будь-яке питання нашого менеджера!