Заміна гальмівних дисків в Миколаєві

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Ремонт передніх і задніх гальмівних дисків

Питання безпеки автомобіля пов’язаний, перш за все, зі станом гальмівної системи. Якщо передні і / або задні гальмівні диски зношені, саме час провести їх заміну або ремонт. І не варто занадто з цим питанням затягувати. Зверніться на СТО в Миколаєві, щоб привести все вузли авто в порядок. Тим більше, що на хорошій сучасної СТО першокласне обладнання і добре навчений персонал з досвідом.

Чим більше поломка, тим ремонт коштує дорожче. У надії, що все вирішиться якось само, не варто ігнорувати проблему – в підсумку доведеться заплатити набагато дорожче!

Як запідозрити проблему з гальмівними дисками автомобіля?

Варто зауважити, що диски – чи не найбільш вразлива частина всієї гальмівної системи. Підозра на їх несправність виникає, якщо відчувається вібрація, знижується керованість. Але багато проблем з дисками можна усунути вже на ранньому етапі, якщо проходити діагностику в автосервісі хоча б 2 рази в рік. Може статися і так, що разом з ремонтом дисків буде потрібно заміна колодок і / або гальмівної рідини. Щоб зрозуміти масштаби, автомеханік на нашому СТО Миколаїв робить як візуальний огляд, так і проводить комп’ютерну діагностику недорого.

Приймайте до уваги характер водіння, стан доріг і потужність двигуна, щоб оцінити ризики пошкодження. Вибоїни і агресивна їзда сильно шкодять всій системі. Якщо доводиться їздити в таких умовах, краще робити профілактичні огляди ще частіше. Особливо це актуально для недосвідчених водіїв та автовласників.

Що буває причиною несправності?

Основні:

  • диски неоригінальні, низької якості, дешеві – бажання заощадити призвело до того, що необхідна заміна набагато раніше, ніж написано в керівництві;
  • розшарування гальмівного шланга;
  • недостатньо затиснута маточина;
  • нестабільність напрямних супорта.

Замовити діагностику і обслуговування гальмівної системи авто дешево можна по телефону або через сайт. Наш менеджер оперативно вам передзвонить і відповість на всі питання, підбере час візиту, зорієнтує за цінами (точніше вартість озвучить майстер після безпосереднього огляду).

Поспішайте привести в порядок гальмівну систему автомобіля, їздите безпечно і з задоволенням по міських дорогах, в передмісті, на трасі – де завгодно!