Ремонт турбіни автомобіля в Миколаєві

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Заміна турбіни (зняття і установка)

Якщо потрібний ремонт турбіни авто, звертайтеся на перевірений автосервіс, де вам все зроблять швидко і за однією адресою, з гарантією і недорого. Цих принципів ми дотримуємося на нашій СТО Миколаїв. Ви можете ознайомитися з відгуками про нас від власників автомобілів, які вже проходили діагностику, обслуговування і замовляли ремонт авто в Миколаєві.

Ремонт турбін всіх виробників дешево

Коли потрібний ремонт або заміна турбіни:

  • з вихлопної труби видно чорний або синій дим;
  • чутні сторонні звуки з движка;
  • втрачається потужність;
  • збільшений витрата палива.

Замінимо картридж або проведемо повний стандартний ремонт турбіни з видаленням нагару, виставленням на стенді заводських параметрів, зняттям і установкою на місце. Всі ці опції вже будуть включені у вартість. Ви поїдете на автомобілі, який буде готовий до тривалої експлуатації і будь-яких навантажень в межах розумного.

Діагностика турбіни автомобіля

Діагностика та обслуговування у нас коштує порівняно дешево, тому краще все-таки відразу виявити проблему і усунути, ніж просто сподіватися на те, що з машиною за умовчанням все в порядку. Коли вже є зовнішні ознаки поломки, це означає, що турбіна прийшла в непридатність. Нерідко виявляється, що потрібна заміна крильчатки, що вже вважається капітальним ремонтом турбіни. Тому дуже багато все-таки залежить від автовласника – наскільки він дбайливо поводиться з транспортним засобом, проводить діагностику мінімум 2 рази на рік чи ні.

Як вибрати СТО для ремонту турбіни?

Такий ремонт необхідно доручати тільки досвідченим автомеханіка. Дуже важливо, щоб на СТО було все сучасне обладнання, яке потрібно для усунення поломки, в тому числі програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики. Важливо, щоб була письмова гарантія, майстри підписували акт виконаних робіт. Також бажано спостерігати за ходом ремонту, ми своїм клієнтам таку можливість даємо вільно.

Замовити ремонт чи заміну турбіни зі зняттям і установкою можна як по телефону, так і через форму зворотного зв’язку на сайті. Менеджер передзвонить вам і відповість на всі запитання. У телефонному режимі ви дізнаєтеся лише приблизний прайс, більш точну ціну можна буде назвати тільки після діагностики. Звертайтеся, і нехай ваш автомобіль буде потужним і швидкісним на будь-яких дорогах!