Ремонт маховика авто в НиколаевеРемонт двомасових маховика / Заміна двомасових маховика в Миколаєві

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Терміновий і якісний ремонт маховиків, діагностика та реставрація

Кожен автовласник Миколаєва хотів би знайти СТО з доступними цінами, досвідченим персоналом, що дає гарантію на роботу, що має свій власний склад запчастин. Але в реальності непросто виявити якісний автосервіс, куди було б зручно добиратися. Такий, куди можна приїхати на діагностику, провести ремонт, поточне обслуговування, замінити масло і фільтр відразу. І щоб послуги коштували недорого, і їх вартість оголошували відразу в повному обсязі, чітко і зрозуміло.

СТО Миколаїв за цими принципами працює не перший рік. Наша місія – робити автомобілі надійними і перевершувати очікування клієнтів.

Ознайомтеся з відгуками вдячних клієнтів, які не тільки постійно проходять у нас ТО, а й, наприклад, звертаються, щоб ми зробили ремонт двомасових маховика або його заміну. І весь процес робиться швидко, протягом 1 дня. Відразу ставляться нові комплекти пружин, втулки, підшипники і накладки, які вже є на складі. Їх не потрібно замовляти і дуже довго чекати.

Що це за деталь – двомасових маховик?

Трохи розповімо про те, що з себе представляє механізм. Маховик є найважливішою складовою частиною вузла зчеплення. Без нього авто просто не може поїхати. Він – накопичувач енергії, що нагадує турбіну. Приблизно кожні 100 000 км йому необхідний ґрунтовний ремонт. Але все залежить від стилю їзди, умов експлуатації машини і багатьох інших факторів. Якщо використовувати авто неакуратно, набагато швидше, ніж закладено виробником, буде відбуватися знос всіх його частин, а не тільки маховика. В ході діагностики дуже важливо визначити всі дефекти і ступінь зносу деталей.

Капітальний ремонт цього вузла включає:

  • розбирання;
  • збірку;
  • заміну мастила;
  • дефектовку пакетів пружин;
  • токарні роботи;
  • балансування;
  • заміну деталей;
  • зварювальні роботи.

Більшість наших автомеханіків мають досвід більше 10 років, тому легко впораються з будь-якої з поставлених завдань. Вони вже на око, навіть без комп’ютерної діагностики, вельми точно можуть визначити джерело проблеми.

Замовити обслуговування двомасових маховика або іншій частині вузла зчеплення на СТО Миколаїв можна по телефону, або через сайт. Заповніть коротку форму і чекайте дзвінка менеджера. Якщо у вас залишилися питання, зможете задати і отримати кваліфіковану відповідь.