Ремонт ШРУС в НиколаевеРемонт ШРУС / Заміна пильовика ШРУС в Миколаєві

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Діагностика, ремонт і заміна ШРУС автомобіля

ШРУС – шарнір рівних кутових швидкостей. Він передає крутний момент колесам від коробки передач. Шарнір повертається приблизно на 70 градусів. Цей вузол відрізняється надійністю, ламається рідко. Але потрапляння бруду, води може привести до поломки. Унаслідок цього деталь захищена спеціальним чохлом – пилюжником.

Пильник зазвичай буває гумовим, або пластмасовим. Це все залежить від моделі і марки авто. Через пошкодження пильовика спочатку досить міцний ШРУС найчастіше виходить з ладу.

Автомеханік, щоб перевірити стан ШРУС і пильовика, проводить візуальний огляд. З його допомогою можна виявити тріщини, які сліди мастила. А водія може насторожити наявність характерного тріску. Але тут потрібен певний досвід, щоб розпізнати, що винуватець – саме несправний ШРУС.

Чим небезпечна поломка ШРУС?

Тим, що автомобіль стає погано керований. А в один момент може і зовсім з місця не рушать. Зазвичай заміну ШРУС виробляють кожні 100 000 км пробігу. А раніше багато водіїв і не думають звертатися в автосервіс. І дарма – при рутинному профілактичному огляді автомобіля проблему цілком реально виявити і відразу ж ліквідувати. Варто частіше проводити діагностику, якщо ви віддаєте перевагу агресивний стиль їзди.

Послуги СТО Миколаїв по ремонту ШРУС автомобілів недорого

Зрозуміли, що деталь потребує ремонту? В цьому випадку краще відразу знайти СТО в Миколаєві. Тільки зверніть увагу на те, щоб в наявності було все необхідне обладнання. І звичайно, якісна послуга автосервісу починається з кваліфікованого персоналу. Наші співробітники на СТО Миколаїв навчаються постійно, у них в розпорядженні всі необхідні інструменти і комп’ютер для діагностики з високоточним програмним забезпеченням. Всі марки і моделі авто ми обслуговуємо не перший рік, знаємо їх конструктивні особливості. Ви отримаєте рекомендації щодо того, як можна в майбутньому уникнути поломки, що робити, щоб ШРУС і пильовик служили довше.

Вам сподобається наш сервіс, привітна адміністрація і зручна зона відпочинку. Телефонуйте вже зараз, щоб домовитися про візит і замовити діагностику, обслуговування та ремонт авто в Миколаєві. Можете також заповнити коротку форму зворотного зв’язку. Ми оперативно передзвонимо і запропонуємо найкращі ціни на заміну ШРУСа. Ви легко доберетеся до нас з будь-якої точки міста.