Ремонт сцепления / замена сцепления автомобиля на СТО НиколаевРемонт зчеплення / Заміна зчеплення автомобіля на СТО Миколаїв

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Діагностика і ремонт зчеплення

Якщо зламано зчеплення авто, воно починає рухатися ривками, педаль западає, спостерігається витік рідини і вібрація. Якщо відзначається різке зменшення або збільшення ходу педалі, також проблема, швидше за все, саме в цій деталі. Варто звернути увагу також на наявність неприємного запаху.

Що робити? Сучасні авто влаштовані дуже складно, самостійно проблему не вирішити. Пора навідатися в автосервіс. У нас на СТО Миколаїв легко замовити повний комплекс послуг по ремонту, діагностики та обслуговування транспортних засобів за доступною ціною. Майстер легко визначить, зчеплення потрібно відремонтувати або замінити. У наших автомеханіків достатньо досвіду і найсучасніше обладнання, в т.ч. комп’ютерне.

Важливість діагностики до ремонту зчеплення

Варто відзначити, що ніяке обладнання або комп’ютерна програма не може замінити очей і рук фахівця. Тільки він вирішує, що робити з деталлю і становить після діагностики повний кошторис. Необхідно спочатку злити масло, потім демонтувати деталь.

Як часто необхідний ремонт або заміна зчеплення?

Кращий результат дає візуальна перевірка в комплексі з комп’ютерною діагностикою. Іноді всього лише досить перевірити і відрегулювати зчеплення. Термін його служби залежить від стилю водіння. Але зазвичай заміна зчеплення потрібно приблизно через 100 000 км. Регулювати ж його доводиться приблизно кожні 20 000 км пробігу.

Щоб привести зчеплення в порядок, необхідний спеціальний інструмент. Конструкція цієї деталі автомобілів – одна з найскладніших. Тому довіряти краще тільки перевіреним СТО Миколаєва. Вартість вторинна, набагато важливіше якість, наявність надійних оригінальних деталей. Не варто економити на безпеці руху. Якщо ви сумніваєтеся, чи нормально все працює в авто, краще зайвий раз пройти діагностику в автосервіс. Тим більше, що на нашій СТО Миколаїв вона коштує порівняно дешево. Послуги не нав’язуються: ви будете розуміти чітко, за що платите і чому це потрібно. Майстер пояснить, наприклад, чому потрібно замінити диск, маховик або комплект зчеплення цілком. Якщо є можливість, ми рекомендуємо міняти повністю всі зчеплення, щоб бути впевненим, що незабаром не знадобиться заміна іншої його частини, яка поки працює цілком справно.

Замовити обслуговування можна як по телефону, так і заповнивши форму на сайті. Звертайтеся і чекайте зворотного дзвінка нашого менеджера.