Заміна гальмівної рідини в автомобілі в Миколаєві

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

СТО Заміна гальмівної рідини

Гальмівна рідина передає зусилля, яке прикладається водієм при натисканні на педаль, до коліс. Тому для безпеки і керованості авто її нормальний рівень дуже важливий. Якщо ви звикли швидко і агресивно їздити, то прислухатися до наших порад з цього питання варто обов’язково!

Заміну ТЖ недорого можна зробити у нас на СТО Миколаїв. Працюємо не перший рік з усіма марками, моделями і класами авто. Маємо в своєму розпорядженні сучасним обладнанням, наймаємо кваліфікованих досвідчених автомеханіків. При виборі місця для СТО орієнтувалися на зручність водіїв, щоб вони добиралися без проблем з будь-якої точки міста. Всі роботи робляться за однією адресою, що дуже зручно. Чи не доведеться переганяти автомобіль з місця на місце.

Переваги СТО Миколаїв

У нас можна недорого і з обов’язковим наданням письмової гарантії замовити всі послуги з ремонту, діагностики та обслуговування автомобілів. Рішення проблеми буде знайдено оперативно. Є власний склад запчастин. А поки майстри чаклують над вашим авто, в холі можна випити смачний ароматний кави і за бажанням спостерігати за ремонтом. Після того, як проведена діагностика і заміна ТЖ, вам видадуть акт виконаних робіт і дадуть подальші рекомендації.

Що слід знати про оптимальний рівень ТЖ?

В процесі експлуатації автомобіля гальмівна рідина схильна міняти свої властивості, розшаровуватися і окислюватися. Міняти гальмівну рідину коштує не рідше, ніж раз в два-три роки. Краще орієнтуватися в цьому питанні на рівень вологості гальмівної рідини. Він не повинен перевищувати 3,5%. Ось чому так важливо знати все про технічний стан транспортного засобу. Особливо якщо ви – не фахівець з автомобілів. Варто довіритися професіоналам, і гальмівна система навіть уживаного автомобіля буде працювати без претензій, на “відмінно”!

Поспішайте провести діагностику гальмівної системи і заміну гальмівної рідини за всіма правилами! Дізнайтеся більше за телефоном або заповнивши форму зворотного зв’язку. Чекайте оперативної відповіді менеджера на всі питання. Насолоджуйтесь плавної і рівною їздою по будь-якому дорожньому покриттю. Залишайте відгуки про нашу роботу, щоб і інші дізналися про те, де знайти автосервіс в Миколаєві дешево, якому можна довірити свій автомобіль.