Руслан

  • Проходив діагностику на СТО Миколаїв. Хлопці ввічливі і справжні професіонали. Все пояснили, склали план робіт по двигуну і кузову. Я задоволений, буду ремонтувати свою машину тільки тут. Сподобався підхід, все швидко і точно. І доїхати зручно з будь-якої точки міста.

Сергій

  • Почав барахлити двигун машини. Відразу звернувся для діагностики. Дивились автомеханіки, була також перевірка за допомогою комп’ютера. Радує результат, машина знову почала їздити швидко, а мотор заводиться відразу. Вдячний майстрам!

Антон

  • Приїхав, відразу виявили проблему і полагодили. Радий, що не довелося чекати кілька днів, так як автомобіль потрібен терміново – на ньому зав’язаний мій бізнес. Сподобався сервіс, все пояснюють ввічливо і дохідливо, відразу ясно, скільки і за що потрібно заплатити. Отримав письмову гарантію. Буду радити знайомим робити ремонт двигуна автомобіля тільки тут.

Саша

  • З’явилися проблеми з керуванням машиною. Зрозумів, що вона не реагує на обертання керма як раніше. На СТО Миколаїв швидко розібралися, за кілька годин був зроблений ремонт ходової. Тепер я не переживаю, що можуть стати винуватцем аварії. Управління знову стало легким.

Костянтин

  • Серйозні проблеми почалися з ходовою після аварії. Друзі порадили СТО Миколаїв для діагностики підвіски. Я дуже їм вдячний, оскільки до виявлення моєї проблеми механіки підійшли серйозно і запропонували шляхи вирішення відразу ж. Та й ціною я залишився задоволений. Машина знову їздить, не дивлячись на перенесені пошкодження. Крім ходової, ще й кузов підправили. Радий, що все так добре закінчилося.

Борис

  • Вирішив перевірити автомобіль в плановому порядку. Виявили невелику проблему з гальмівними шлангами і оперативно усунули. Тепер я спокійний, що автомобіль знову управляється нормально. Буду їздити вже не так хвацько, як раніше. Спасибі СТО Миколаїв! Фахівці дали кілька слушних порад, як в майбутньому попередити подібне.

Дмитро

  • Після зими зауважив невелику іржу на кузові, вже з’явилася тріщина. Розумів, що потрібна зварювання і фарбування, а довіряти авто кому попало не хотілося. Вибрав СТО Миколаїв і не помилився. Все зроблено ідеально, швидко, дуже затишна обстановка в холі. Акуратний шов, нічого і не видно. Радує такий підхід. Буду і надалі звертатися для планових оглядів.