Заміна ременя ГРМ в Миколаєві

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Заміна роликів, комплекту, ланцюги ГРМ

Водієві, який проживає в Миколаєві, безумовно, хочеться знайти недорогу СТО, де всі деталі завжди в наявності, є гарантія, привітний кваліфікований персонал і необхідне сучасне обладнання.

У нас на СТО Миколаїв робота організована у такий спосіб. Чи під силу будь-який ремонт автомобілів, всіх марок і моделей. У тому числі можемо оперативно виконати заміну ременя ГРМ. А ви поки розташуйтеся в зручному кріслі в холі. У нас дуже смачну каву і є можливість спостерігати за ходом ремонту. Крім того, до нас з будь-якої точки міста зручно дістатися.

Давайте розберемося, чому взагалі може знадобитися заміна ременя ГРМ, і як вчасно розпізнати, що пора їхати на СТО? Деякі ознаки можна помітити відразу, навіть не маючи особливого водійського досвіду.

Ознаки необхідності заміни деталі

Перш за все, варто звернути увагу на проблеми з запуском двигуна. Можуть також з’явитися нехарактерні сторонні звуки і шуми, а дим з вихлопної труби змінити свій відтінок. Якщо ви помітили сильну вібрацію мотора, це також може служити приводом перевірити стан ременя ГРМ, особливо, якщо його пробіг вже перевищив 60000-70000 км. Але тут все залежить від періодичності користування автомобілем, а також якості деталі. Неякісний дешевий ремінь ГРМ буде рватися частіше. Рекомендуємо додатково перевірити його стан після покупки автомобіля з пробігом.

Що буде, якщо проігнорувати поломку?

З запуском двигуна виникнуть труднощі, потужність знизиться, мотор почне дуже сильно вібрувати. Важливо подивитися, в якому стані ролик. Якщо він своїх функцій не виконує, дуже легко може знову бути пошкоджений. Тому будьте уважні, не доводьте проблему до глобального рівня, і значних фінансових втрат вдасться уникнути.

А щоб виявити інші потенційні проблеми авто, рекомендуємо пройти повну комп’ютерну діагностику недорого. Вона покаже, які деталі знаходяться в зоні ризику, і тому краще їх замінити незабаром. Процедуру краще проходити кожні півроку, коли міняєте гуму по сезону.

Послуги автосервісу в Миколаєві можна замовити по телефону або через форму зворотного зв’язку. Вам оперативно передзвонить наш менеджер, відповість на питання, погоджує час візиту.