Ремонт полуоси / замена подшипника, сальника полуоси автомобиля недорогоРемонт півосі в Миколаєві

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Діагностика, ремонт і заміна підшипника, сальника півосі автомобіля недорого

Наша СТО надає дешеві послуги автосервісу для автомобілів всіх марок і моделей. У Миколаєві ми знаходимося таким чином, що зручно дістатися з будь-якого району. За однією адресою проводимо всі види ремонту, діагностику і повне обслуговування, включаючи заміну підшипника, сальника півосі. Досвідчений автомеханік відразу визначить проблему. Вона буде усунена тут же, в день звернення.

Коли потрібний ремонт піввісь?

Поломка відбувається, якщо недостатньо добре деталь захищена від навколишнього середовища. Піввісь необхідно регулярно змащувати. Щоб не було проблем, при кожному ТО перевіряють стан пиляків. Зазвичай заміна потрібно приблизно кожні 100 000 км. Але дуже багато залежить від стилю їзди. Якщо ви віддаєте перевагу агресивний, техогляд потрібен якомога частіше, при перших ознаках неполадок, появі сторонніх звуків, скреготу, клацань. Це говорить про руйнування підшипника, або про те, що стався знос шліцьового кінця півосі. Саме правильне рішення – заміна деталі на нову. Багато часу вона не займе. Але в деяких випадках, в залежності від характеру ушкоджень, піввісь можна відремонтувати.

Замінюємо як цілісну, так і роздільну передню вісь. Зазвичай перша буває в вантажних авто, друга – в легкових. З цього правила є винятки.

Що повинно насторожити автовласника? Сильний шум при русі, витік масла.

Переваги автосервісу в Миколаєві

Завжди в наявності необхідні запчастини, техніка і досвідчений персонал, який не припиняє навчатися. Автомеханік покладається не тільки на результати комп’ютерної діагностики, а й проводить повний візуальний огляд. Після будь-якого сильного удару об перешкоду на дорозі бажано провести діагностику. І лише в запущених випадках при поломці піввісь крутний момент зовсім перестає передаватися.

На нашій СТО Миколаїв можна зробити ремонт піввісь недорого. Уточніть прайс у менеджера. Переконайтеся, що обслуговування у нас коштує недорого. На усі послуги ми даємо гарантію. Заповніть коротку форму, і ми вам передзвонимо і запишемо на зручний час. Чекаємо в гості! Залишайте відгуки про наш автосервісі в Миколаєві.