Сварка порогов авто

Зварюванна порогів авто на СТО в Миколаєві недорого

Контакти
+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Нам доводилося мати справу з різними видами робіт, пов’язаними з кузовом автомобіля. Якою б не була задача, клієнт залишався задоволений. Ми працюємо на авторитет компанії, завжди залишаємося людьми, а до кожного у нас індивідуальний підхід. Нас рекомендують і залишають відгуки. У Миколаєві ми заробили довіру і хорошу репутацію.

Доводимо до нормального стану геометрію кузова після аварій, займаємося зварюванням порогів цільним швом. Пороги часто схильні до деформації, ця послуга затребувана серед наших клієнтів.

Скільки коштує сварка порогів автомобіля?

Вартість залежить від:

  • марки і моделі автомобіля;
  • типу порога;
  • необхідності в додаткових роботах (фарбування, рихтування).

Ремонт кузова дешево: які технології успішно застосовуються на СТО в Миколаєві?

Ліквідують розриви і розломи металу. Зварює поріг електродом: цей спосіб порівняно недорогий, затребуваний, ми в більшості випадків пропонуємо клієнтам саме його. Якщо потрібна краща естетика, підійде зварювання за допомогою напівавтомата з дротом. Виходить рівний, тонкий і непомітний шов. Перед зварюванням порога кузова авто обов’язковий етап – зачистка. Ми обговоримо з вами всі можливі варіанти вирішення проблеми. Геометрію кузова можна виправити, навіть якщо ДТП практично повністю зім’яло кузов. Він буде пофарбований тон в тон.

Ми відповідаємо за якість роботи. На всі роботи і запчастини автомобілів дається гарантія. Після закінчення отримуєте акт виконаних робіт.

У наших досвідчених майстрів всі роботи займають мінімум часу, тому ви зможете поки попити смачну каву в холі або ж просто зайнятися своїми справами. Зазвичай через 1-2 години автомобіль вже готовий.

Сучасне обладнання та інструмент, власний склад запчастин і кваліфікація майстрів дають відмінні результати. У нас автосервіс повного циклу, вам не доведеться нікуди їхати додатково. Все обладнання знаходиться за однією адресою, а дістатися на нашу СТО дуже легко з будь-якої точки міста.

Замовити послуги по ремонту кузова можна 24/7 без вихідних. Для постійних клієнтів діє програма лояльності. Оплата – тільки готівкою. Дізнайтеся більше у персонального менеджера.

Найпопулярніші марки

ALFA ROMEO HYUNDAI PEUGEOT
BMW INFINITI PORSCHE
CHERY JAGUAR RENAULT
CHEVROLET JEEP SEAT
CITROEN KIA SKODA
DACIA LAND ROVER SMART
DAEWOO LEXUS SUBARU
DODGE MAZDA SUZUKI
FIAT MERCEDES-BENZ TOYOTA
FORD MITSUBISHI VOLVO
GEELY NISSAN VOLKSWAGEN
HONDA OPEL AUDI