Сварка кузова авто

Зварювання кузова автомобіля

Контакти:
+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

У нашому автосервісі завжди в наявності всі кузовні запчастини і персонал, який вміє працювати з сучасним імпортним обладнанням. Міський трафік диктує свої умови: якщо ви регулярно переміщується по місту на своєму авто, уникнути вм’ятин, подряпин, пошкоджень кузова буває проблематично. І справа не тільки в аварійних ситуаціях – навіть дрібні частинки гравію здатні привести вас на СТО з потребою в кузовному ремонті. Здавалося б, машина нова, але вже є проблеми. Вся справа в низькій якості асфальтового покриття. У нас не приділяється цьому багато уваги, особливо в провінції.

Все можна досить легко виправити. Ми повернемо кузову презентабельний вигляд не тільки після ДТП, але і якщо ви просто протримали авто на стоянці довгий час. Ціна такої роботи буде остаточно озвучена тільки після діагностики. Вартість залежить від того, які потрібні роботи в вашому випадку. Це можуть бути:

  • зварювання;
  • фарбування;
  • усунення подряпин.

Екстремальні ситуації (затоплення, пожежа) також призводять до зміни характеристик кузова. В результаті йому потрібен серйозний ремонт. Але у нас є багаторічний досвід подібних робіт. Ваша машина знову буде красивою. Досить пройти рихтування, зварювання і антикорозійну обробку, і проблема буде успішно вирішена.

Чи можна самому вирішити проблему з кузовом?

Не робіть ремонт самі, за численними відео. Результат не буде той, який ви очікуєте. Потрібно правильно підібрати витратні матеріали, розуміти, чим вони відрізняються, розбиратися в складі і брендах. Це не під силу людині, яка ніколи не ремонтував раніше авто. Необхідний для якісного ремонту кузова авто достатній досвід і цілий набір навичок.

Наші майстри спеціально навчаються, ми не шкодуємо коштів на постійний розвиток персоналу. Нам хочеться підтримувати сформований позитивний імідж. І це виходить досить успішно. Нас рекомендують, про нас позитивно відгукуються і знають в Миколаєві. Ми одні з перших відкрили в місті сучасного типу автомайстерню з обладнанням іноземного виробництва від провідних торгових марок.

Як пройти зварювання кузова автомобіля-іномарки або вітчизняного виробництва на СТО?

Замовити послуги з діагностики, ремонту і обслуговування кузова авто недорого можна по телефону і онлайн. Ми на зв’язку 24/7. У нас немає черг.