Ремонт блоків двигуна недорого на СТО в Миколаєві

Відкрито з 08:00 до 18:00, Щоденно 24/7.

Блок двигуна складається з безлічі дрібних деталей, таких, наприклад, як підшипники і кільця. До нього прикріплюються всі інші механізми і агрегати, тому навантаження дуже високі. Навіть акуратний водій рано чи пізно стикається з тим, що необхідний ремонт блоків мотора. Але ще більше шансів, що швидко доведеться ремонтувати блоки у любителів швидкої агресивної їзди.

Ми рекомендуємо, якщо ви купуєте старий автомобіль, блок двигуна перевіряти в найпершу чергу. Там можуть бути проблеми, які можна визначити як на око, так і тільки за допомогою комп’ютерної діагностики, на високоточному електронному обладнанні. Лише деякі поломки досвідчений автомеханік може визначити на око. Наприклад, якщо окремі частини блоків двигуна сильно зносилися.

Сучасне обладнання для ремонту блоків двигуна на СТО Миколаїв

Блок мотора раніше частіше робили з чавуну, зараз популярний алюміній. Щоб відремонтувати його, потрібні спеціальні верстати. Це обладнання досить дороге. У нас на СТО Миколаїв є все необхідне. Наш персонал постійно навчається, легко справляється з найскладнішими багатоступінчатими завданнями. Тому в Миколаєві нас знають не перший рік як надійну автомайстерню для машин всіх моделей і марок. Завжди в наявності запчастини від перевірених постачальників. Всі роботи ми робимо за однією адресою. Вам не доведеться переганяти машину з місця на місце. Це особливо незручно, якщо двигун перестав заводитися.

Ремонт циліндрів зводиться зазвичай до расточке. Видаляються нерівності, подряпини, задираки. Іноді трапляється обрив шатуна при перегріванні. Тому так важливо не давати мотору “закипати”.

Чи можна самим робити ремонт блоків двигуна?

Неправильна або занадто сильна затягування болтів призводить до появи тріщин в гільзі. Тому краще за все не намагатися робити ремонт мотора самостійно. Нам нерідко доводиться рятувати такі автомобілі. Виходимо з досвіду: якщо щось в авто зламалося, шукайте перевірену майстерню. Чи не вийде в умовах гаража отримати високу якість. Не варто також вчитися ремонту автомобіля по відео.

Але як правильно вибрати СТО? Почитайте відгуки про автосервіс в Інтернеті, не орієнтуйтеся тільки на низькі ціни.

Замовити послугу діагностики, поточного обслуговування та ремонту блоків двигуна автомобіля можна за телефоном і онлайн. Ми на зв’язку без вихідних, 24/7. Знайдемо несправність і усунемо її за 1-2 години. Рекомендуємо при зміні гуми з літньою на зимову і навпаки навіть при нормальній роботі двигуна робити діагностику блоку циліндрів.

Звертайтеся в зручний час!

Найпопулярніші марки

ALFA ROMEO HYUNDAI PEUGEOT
BMW INFINITI PORSCHE
CHERY JAGUAR RENAULT
CHEVROLET JEEP SEAT
CITROEN KIA SKODA
DACIA LAND ROVER SMART
DAEWOO LEXUS SUBARU
DODGE MAZDA SUZUKI
FIAT MERCEDES-BENZ TOYOTA
FORD MITSUBISHI VOLVO
GEELY NISSAN VOLKSWAGEN
HONDA OPEL AUDI