Диагностика системы зажигания

Діагностика системи запалювання дешево на СТО в Миколаєві

Автосервіс «СТО МИКОЛАЇВ» надає якісне обслуговування і ремонт авто в Миколаєві.

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Система запалення призначена для займання паливно-повітряної суміші бензинового двигуна. Досить часто цю систему називають іскровий. Без неї авто абсолютно марно.

На першому місці серед поломок варто несправність котушки запалювання. Але тільки майстер може зрозуміти, яка ланка цього ланцюга вимагає ремонту.

Як відбувається діагностика системи запалювання, з яких етапів складається?

Обстеження включає, перш за все, перевірку контактів. Майстер перевіряє наявність нагару (чорний колір говорить про проблему), тестує систему на обрив. Досвідчений автомеханік може багато речей визначити на око, але немає нічого кращого комплексного підходу, коли візуальний огляд поєднується з комп’ютерною діагностикою. Програма бачить проблему ще до того, як він заподіює явний шкоду транспортному засобу. Інтерпретація графіка робиться фахівцем. Тільки в цьому випадку можна говорити про те, що клієнту будуть запропоновані роботи, реально необхідні на даний момент.

Дуже багато залежить від вас. Припустимо, вихід свічок з ладу і низька якість палива пов’язані безпосередньо. Тому не варто економити на бензині. Слідкуйте за вказівками є в технічному керівництві до вашого авто.

Коли варто обов’язково відвідати СТО для діагностики системи запалювання?

Зверніть увагу на такі ознаки:

  • машина стала важко заводитися;
  • відбувається пропуск запалювання;
  • іскра відсутня.

Краще зайвий раз переконатися, що все нормально. Найменші підозрілі ознаки для уважного автовласника – вагомий привід навідатися на СТО, витративши всього пару годин часу. До нас дуже зручно дістатися з будь-якого кінця міста.

Скільки коштує діагностика і ремонт системи запалювання?

У нашому автосервісі Миколаїв ви отримаєте якісне обслуговування і ремонт недорого. А постійні клієнти отримують від нас знижки. Дізнайтеся більше у менеджера по телефону про діючу пенсійну систему нашої автомайстерні програмі лояльності.

Точну вартість робіт можна назвати після огляду. Ніяких неприємних сюрпризів і зайвих витрат. Гарантуємо незмінність ціни після закінчення робіт.

За ходом діагностики на Мотортестер і ремонту можна спостерігати на екрані. Задайте нашому фахівцеві будь-яке питання про вашому авто – і піде зрозумілий і повну відповідь на нього. Ми говоримо з вами на одній мові. Наші автомеханіки навчені навичкам ділового спілкування. Звертайтеся 24/7, будемо раді надати допомогу у вирішенні будь-якої проблеми з автомобілем.

Виконаємо повноцінне ТО на максимально високому рівні. Комплексні роботи по ремонту автомобіля від діагностики на сучасному обладнанні до усунення несправностей основних вузлів і агрегатів. Ми виконуємо ремонт дизельних і бензинових двигунів.

Чому ми?

  • спеціалізоване СТО
  • Ремонт бусів всіх марок
  • професійно
  • Швидко і недорого
  • Працюємо 7 днів на тиждень
  • Контроль виконаних робіт і гарантія
  • Запис по телефону

Вартість на послугу

Для того, щоб дізнатися актуальну ціну на послугу, вартість уточнюйте по телефону або в розділі “Ціни”. При переході в розділ вам здадуться всі ціни на послуги, пов’язані з ваші питанням.

Якісний ремонт та обслуговування автомобілів в Миколаєві і області на СТО

Наш пріоритет – швидко і якісно вирішити проблему авто нашого клієнта! Наш автосервіс для оснащено всім необхідним обладнанням для точного виявлення проблеми і негайного ремонту. Ми можемо гарантувати якість виконаних робіт.

Найпопулярніші марки

ALFA ROMEO HYUNDAI PEUGEOT
BMW INFINITI PORSCHE
CHERY JAGUAR RENAULT
CHEVROLET JEEP SEAT
CITROEN KIA SKODA
DACIA LAND ROVER SMART
DAEWOO LEXUS SUBARU
DODGE MAZDA SUZUKI
FIAT MERCEDES-BENZ TOYOTA
FORD MITSUBISHI VOLVO
GEELY NISSAN VOLKSWAGEN
HONDA OPEL AUDI