Діагностика системи охолодження дешево в автосервісі (м.Миколаїв), обслуговування та ремонт

Автосервіс «СТО МИКОЛАЇВ» надає якісне обслуговування і ремонт авто в Миколаєві.

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Дуже важливо для нормальної роботи двигуна не допускати його перегріву. З цим завданням справляється система охолодження автомобіля.

Ознаками її несправності можуть бути:

 • підвищення температури шланга або, навпаки, повна відсутність його нагрівання;
 • витік рідини з дренажного отвору водяного насоса;
 • поява іржі;
 • витік з-під посадкової поверхні;
 • наявність відкладень;
 • кавітація (особливі мітки від бульбашок охолоджуючої рідини на деталях насоса).
 • Своєчасний ремонт системи охолодження – кращий спосіб продовжити життя двигуну автомобіля

Не варто визначати проблему самостійно, краще відразу приїхати до нас на СТО Миколаїв. Якщо система охолодження працює погано, це призводить до виходу з ладу двигуна. Його капітальний ремонт – дорогий захід. Тому знайдіть пару годин часу, щоб вирішити питання. Поки авто буде в ремонті, адміністратор запропонує випити смачну каву. За ходом ремонту можна спостерігати на екрані.

Як часто необхідна профілактична діагностика системи охолодження?

Рекомендуємо проводити повну діагностику авто 2 рази в рік. Коштує це недорого, але попереджає безліч проблем з автомобілем. Часто ці неприємності бувають прихованими. Тому так важливо знайти хорошого автомеханіка, який критично подивиться на результати комп’ютерної діагностики. Вона не може замінити візуальний огляд, а лише доповнить його. Також при необхідності буде відкоректований рівень охолоджувальної рідини. Вся автохімія, яка у нас є в продажу, сертифікована і відповідає високим стандартам якості.

Які дії провокують вихід з ладу охолоджувальної системи?

Іноді потрібно чистка охолодження від смолистих відкладень. Вони – результат використання охолоджувальної рідини неналежної якості.

І головне правило для всіх автомобілістів – не допускайте “суху” роботу водяного насоса. Це призведе до того, що система ущільнювачів буде зруйнована. Досить кількох секунд такої роботи.

Записатися до нас можна онлайн і по телефону. Постійним клієнтам пропонуємо програму лояльності. Цікаво? Звертайтеся до наших менеджерів прямо зараз. У нас є кілька цікавих пропозицій. Не пропустіть свій шанс пройти техогляд на дуже вигідних умовах. Замовити діагностику можна в будь-який зручний час. Сайт приймає заявки 24/7, без вихідних. Ви без зусиль зможете записатися на зручний час. У нас в автосервісі немає черг.

Виконаємо повноцінне ТО на максимально високому рівні. Комплексні роботи по ремонту автомобіля від діагностики на сучасному обладнанні до усунення несправностей основних вузлів і агрегатів. Ми виконуємо ремонт дизельних і бензинових двигунів.

Чому ми?

 • спеціалізоване СТО
 • Ремонт бусів всіх марок
 • професійно
 • Швидко і недорого
 • Працюємо 7 днів на тиждень
 • Контроль виконаних робіт і гарантія

Вартість на послугу

Для того, щоб дізнатися актуальну ціну на послугу, вартість уточнюйте по телефону або в розділі “Ціни”. При переході в розділ вам здадуться всі ціни на послуги, пов’язані з ваші питанням.

Якісний ремонт та обслуговування автомобілів в Миколаєві і області на СТО

Наш пріоритет – швидко і якісно вирішити проблему авто нашого клієнта! Наш автосервіс для оснащено всім необхідним обладнанням для точного виявлення проблеми і негайного ремонту. Ми можемо гарантувати якість виконаних робіт.

Найпопулярніші марки

ALFA ROMEO HYUNDAI PEUGEOT
BMW INFINITI PORSCHE
CHERY JAGUAR RENAULT
CHEVROLET JEEP SEAT
CITROEN KIA SKODA
DACIA LAND ROVER SMART
DAEWOO LEXUS SUBARU
DODGE MAZDA SUZUKI
FIAT MERCEDES-BENZ TOYOTA
FORD MITSUBISHI VOLVO
GEELY NISSAN VOLKSWAGEN
HONDA OPEL AUDI