Діагностика рульового управління в Миколаєві

+38 050 617 95 20
+38 093 545 20 33
+38 068 720 96 34 (+Viber/WatsApp)

Чим складніше конструкція керма, тим частіше відбувається збій в роботі. Сучасні автомобілі влаштовані настільки складно, що ремонтувати їх своїми силами не можна. Необхідно при будь-яких неполадках рульового управління звернутися в автосервіс. І критерієм вибору майстерні не може бути тільки недорога вартість діагностики та обслуговування автомобіля. Важливий досвід і гарантія на виконані роботи. Не варто вирушати бездумно на найближчу СТО. Почитайте відгуки та рекомендації інших автовласників, вони можуть виявитися дуже корисними.

Переваги СТО Миколаїв

Ми надаємо кращий сервіс по діагностиці рульової системи авто, оскільки:

  • в штат набираємо тільки кращих майстрів з досвідом не менше 5-10 років і постійно підвищуємо їх кваліфікацію;
  • пропонуємо лояльні ціни, які погоджуємо з вами: ніяких сюрпризів при розрахунку;
  • надаємо гарантію на всі роботи, а також усні консультації щодо попередження подібних поломок в майбутньому.

Пам’ятайте, що багато в роботі авто залежить від вас. Найчастіше причиною поломки рульового управління стає агресивне водіння. Воно – не тільки причина ДТП, але і більш високу вартість ремонту автомобіля. Варто їздити акуратніше, якщо хочете, щоб зміст авто обійшлося дешево. Якщо ж поломка вже трапилася, звертайтеся за допомогою, щоб повернути авто впевнене управління. Забезпечимо професійний підхід. Всі роботи будуть виконані в день звернення за вказаною адресою. Вам не доведеться нікуди додатково їхати. Етапи діагностики:

  • візуальний огляд;
  • перевірка тиску в системі;
  • оцінка якості масла;
  • перевірка валів;
  • діагностика на стенді.

Як часто перевіряти рульове управління автомобіля?

Рекомендуємо проходити технічний огляд регулярно, наприклад, при зміні сезонів. Якщо був тривалий простій, не зайвим буде перевірити роботу основних вузлів автомобіля. Особливо, якщо при повороті керма чути сторонні гудячі звуки або є будь-які складнощі з керуванням: кермо повертається занадто туго або легко. Насторожити повинні будь-які зміни. Поки автомобіль перевіряють, ви можете випити смачну каву у нас в холі. При бажанні можна спостерігати за ходом робіт. Замовити техогляд можна онлайн або по телефону. Ми постійно на зв’язку, без вихідних, 24/7.

Найпопулярніші марки

ALFA ROMEO HYUNDAI PEUGEOT
BMW INFINITI PORSCHE
CHERY JAGUAR RENAULT
CHEVROLET JEEP SEAT
CITROEN KIA SKODA
DACIA LAND ROVER SMART
DAEWOO LEXUS SUBARU
DODGE MAZDA SUZUKI
FIAT MERCEDES-BENZ TOYOTA
FORD MITSUBISHI VOLVO
GEELY NISSAN VOLKSWAGEN
HONDA OPEL AUDI